SET fotopasti FOXcam 4G LTE + zásobník, baterie Li-ion 21700 + nabíječky pro 4 pozice

Kód zboží: FOXcam 4G LTE SET 21700

Popis produktu:

Zvýhodněná sada fotopasti FOXcam 4G LTE spolu se zásobníkem a nabíječkou a bateriemi Li-ion 21700 4800mAh + 32GB SD karta Kompletní popis
Dostupnost: Do 3 dnů

SET fotopasti FOXcam 4G LTE + zásobník, baterie Li-ion 21700 + nabíječky pro 4 pozice

Novinka 2022, fotopast FOXcam 4G LTE včetně Li-ion zásobníku, nabíječky Li-ion a baterií. Fotopast disponuje velmi rychlým 4G LTE modemem pro bleskové odesílání obrázků. Pomocí dálkové správy lze nastavovat fotopast na dálku z pohodlí domova pomocí sms zpráv. Fotopast umožňuje změnu rozlišení odesílaných fotografií.
Ušetřete peníze za provoz fotopasti. Nové možnosti napájení kompatibilní s fotopastí FOXcam 4G.
Revoluce v nápejní, udělejte si život snadnější!
Pomocí zásobníku pro Li-ion baterie můžete využít vysokých kapacit nabízející baterie Li-ion 18650 nebo 21700, které lze koupit v kapacitě až 5000mAh. Taková hodnota je jen o něco málo menší než u konvenčních olověných akumulátorů, které se pro napájení fotopastí používají. Výhodou baterií Li-ion je jejich velikost a možnost opětovného dobití. Pomocí nového designu zásobníku (není součástí dodávky), instalujete 3 kusy baterií, které vložíte spolu se zásobníkem do fotopasti. Oproti olověným akumulátorům nemusíte fotopast připojovat za pomocí kabelu a řešit umístění externí baterie.
Fotopast může dle četnosti focení pracovat na jedno nabítí déle, jak jeden měsíc. Náš test prokázal schopnost u slabší baterie 18650 o kapacitě 3500mAh odeslat 1450 fotografií.
Podobných výsledků můžete dosáhnout s bateriemi Energizer Lithium Ultimate. Tyto baterie však narozdíl od 18650 nebo 21700 nejsou dobíjecí a po vybití jsou na vyhození. Pořizovací cena sady baterie, tj 12 kusů však výjde na 600,-. Tedy podobné peníze, které zaplatíte za Li-ion 21700, které můžete dobíjet.
UPOZORNĚNÍ: baterie 21700 lze instalovat pouze bez ochranného obvodu. Doporučujeme zkontrolovat stav baterií při indikaci snížení stavu napětí, které monitoruje fotopast a je zobrazeno na každé odeslané fotografii. Snížení stavu napětí pod 2,8V na jednom článku může vést k destruktivním změnám kapacity a nemožnosti akumulátor opětovně nabít.
11 důvodů proč je fotopast FOXcam 4G lepší než ostatní fotopasti
4G LTE konektivita odešle obrázek velmi rychle a tím šetří baterie.
Možnost napájet fotopast pomocí Li-ion 18650 nebo 21700. Nutné doukoupit zásobník pro Li-ion baterie.
Velmi rychlá doba spouště 0,25 sec.
Čitelnost doby pořízeného záznamu přímo na LCD obrazovce fotopasti!
Silný neviditelný přísvit.
Duální zásobník na 12x AA baterie.
Velká LCD obrazovka v přední části fotopasti.
Ovládání pomocí klávesnice vedle LCD obrazovky.
Velmi nízká spotřeba baterií.
Možnost použití zkracovacího zámku ze předu fotopasti.
Kvalitní servis.
Díky technologii FOXmove je dosah PIR čidla fotopasti neuvěřitelných 18 metrů! Revoluční technologie FOXraw pořídí noční snímky s minimálním šumem čitelné na vzdálenost 12 metrů! Obrysově lze vidět zvěř na více jak 25 metrech!
Pokud přidáme funkci dálkové správy, dostáváme velice účinný nástroj na ostrahu domů, chat, zahrad, garáží a jiných prostor.
Na své si přijdou i milovníci přírody a myslivci. Obrysově je možné vidět zvěř na vzdálenost 25 metrů!
Nové technologie značky FOXcam
FOXmove
FOXmove je patentovaná technologie, která posouvá fotopasti FOXcam daleko před konkurenci. Dle testů je fotopast schopna pořídit o 30 – 60% fotografií více, než běžné, dražší fotopasti. Co to znamená? Jednoduše fotopast dokáže pořídit více záznamů, a tím minimalizovat možné ztráty, které mohly vzniknout v důsledku nevhodně zvolené fotopasti.
FOXraw
FOXraw je patentovaná technologie pro zpracování obrazu ze surových dat C-mos čipu. Konkurenční fotopasti využívají universální běžné algoritmy, které ve výsledku přináší běžný obraz. FOXraw minimalizuje šum noční scény a za předpokladu dostatečného osvětlení vytvoří úžasné denní fotografie s maximální hloubkou ostrosti a barev. Automatika fotopasti nastaví při noční scéně dostatečně rychlou expozici, která minimalizuje rozmazání pohybem. Tuto technologii oceníte zejména při ostraze majetku!
FOXraw vykouzlí nadherné snímky
FOXraw je špičková technologie, která dodá pořízeným snímkům správný kontrast, hloubku a gamut. Noční scéna je vykreslena dle křivky, bez přepalu i na krátkou vzdálenost při použití dostatečně rychlé expozice = minimalizace rozmazání pohybem!
Přesné zaměření díky velké LCD obrazovce
Díky velké, vestavěné LCD obrazovce o velikosti 2,4” bude zaměření fotopasti hrou. Jednoduše upevníte fotopast na místo a zapnete jí. Na LCD obrazovce uvidíte co fotopast sleduje. Velmi důležitou a příjemnou vychytávkou je u prohlížení fotografií čitelnost časového razítka přímo na LCD obrazovce fotopasti.
Nejrychlejší fotopast na trhu!
Technologie FOXmove slouží mimo jiné také pro zvýšení detekčního rozsahu a zvyšuje rychlost spouště fotopasti. 4G pracuje s neuvěřitelnou dobou spouště 0,25 sec. Cokoliv se před fotopastí pohne je zachyceno s minimálním zpožděním!
Bezkonkurenční detekční dosah PIR čidla
Technologie FOXmove přináší pokročilou multizónovou detekční oblast. Fotopasti s technologií FOXmove dosáhují větší selektivity a prodlužují detekční vzdálenost až o 34%!
Jediná fotopast na trhu podporující zámek Master Lock
Drtivá většina fotopastí umožňuje provlečení zkracovacího zámku Master Lock přes zadní držáky fotopasti. Tento systém není učinný. Fotopast lze snad od zámku odlomit. FOXcam 4G přináší důmyslné řešení provlečení zámku nebo jiného lanka o průměru 8mm přes celou fotopast z přední strany. Fotopast nelze pod zámkem provléci a je nemožné jí bez totálního zničení odcizit.

Spolehlivé a rychlé odesílání snímků ve 4G
FOXcam 4G jak název této fotopasti napovídá pracuje ve 4G sítích. Snímky jsou odesílány velmi rychle a s větší spolehlivostí než je tomu o starších 2G a 3G modelů.
Oboustranný, výsuvný zásobník na 12 AA baterií
Výsuvný zásobník není u fotopasti v dnešní době nic neobvyklého. FOXcam zapracoval na uložení baterií a vyvinul oboustranný výsuvný zásobník s kapacitou 12 AA baterií. Fotopast vydrží v terénu minimálně o 30% déle, než běžné fotopasti na 8 AA baterií.
Největší přednosti
Podpora 4G sítí. Kompatibilnost se sítěmi 2G a 3G zaručena.
Kvalitní kamufláž, uzpůsobena pro naše podmínky.
Prestižní značka s velmi dobrým servisem.
Přesné zaměření pomocí integrované LCD obrazovky.
Fotopast je vhodná:
k ochraně vašeho majetku – auta, chaty, garáže, domy, …,
ke střežení zahrady a jiných pozemků,
když potřebujete okamžité upozornění na e-mail nebo mobil.
Jak fotopast funguje v praxi
Fotopast detekuje pohyb PIR čidlem, pořídí snímek a uloží ho na SD kartu.
Pořízené snímky fotopast ihned odesílá na e-mail nebo na mobil.
Fotopast lze ovládat na dálku a změnit parametry nastavení.
Podpora časovače pro nastavení pracovní doby.
Skvělé noční snímky
Neviditelný a extrémně silný přísvit s použitím nové technologie vykreslení noční scény FOXraw.
Osvědčený úhel objektivu
Osvědčený úhel 55° = ideální úhel, který se hodí pro všechny případy instalace.

Podobné produkty