MONTÁŽE CCTV / EZS

ROJKA s.r.o. se specializuje na poskytování služeb v oblasti kamerových systémů a elektronických zabezpečovacích systémů. Působíme v oblasti kraje Vysočina, po domluvě však není problém instalace provést téměř kdekoliv. Jsme schopni navrhnout kompletní ochranu a monitorování Vašeho domu, bytu či pracovny nejen proti vniknutí pachatele, ale i proti úniku plynu a ohni. Jsme držiteli platných certifikátů k zajištění odborné montáže EZS a CCTV. Kamery - alarmy Jihlava, Vysočina.

 

Poradenství

Rádi Vás zdarma navštívíme a na místě posoudíme Vaše prostory a potřeby monitorování / zabezpečení. Společně projednáme Vaše očekávání a účel pro který uvažujete o pořízení kamerového nebo zabezpečovacího systému.

  • Pro kamerový systém: předběžně navrhneme optimální kamery ( objektiv, rozlišení, atd.), trasy instalace kabeláže, kapacitu pevných disků, typ záznamového zařízení a případně dalších doplňků ( IR/LED přísvity, monitory, rackové skříně) .
  • Pro zabezpečovací systém: předběžně navrhneme optimální detektory pro konkrétní části objektu, umístění ústředny a sirén, umístění ovládacích prvků (způsob ovládání), trasy instalace kabeláže atd.

Návštěva našeho technika je zdarma a k ničemu Vás nezavazuje.

 

Zpracování technické a cenové nabídky

Na základě Vašich požadavků a zaměření Vám připravíme podrobnou cenovou nabídku na dodávku optimální kamerové nebo zabezpečovací sestavy včetně montáže. Součástí nabídky je technická specifikace nabízených zařízení a cenový rozpočet. Je-li to vhodné připravujeme pro zákazníka několik variant nabídky. Zpracování nabídky je zdarma a nabídka je pro Vás nezávazná.

 

Objednání a dohodnutí termínu montáže

Budete-li s naší nabídkou spokojeni dohodneme s Vámi datum montáže. Při montáži jsme připraveni vyjít Vám maximálně vstříc. Dle požadavků zákazníka montujeme i o víkendech nebo v noci (umožňují-li to podmínky).

 

Doprava a montáž

V dohodnutém termínu Vám komponenty kamerového / zabezpečovacího systému dopravíme a zahájíme montáž. Po dokončení montáže následuje odzkoušení celého systému, zapravení rozvodů a úklid po montáži. Náš technik Vám vysvětlí fungování a ovládání kamerového / zabezpečovacího systému a zodpoví Vaše případné dotazy. Při montáži se bude snažit co nejméně narušit Vaše pohodlí.

 

Záruční a pozáruční servis

Zajišťuje záruční i pozáruční servis, takže v případě technických potíží jsme připraveni případné závady nebo nedostatky rychle odstranit.