Switch, Wifi, záložní zdroje

UBIQUITI NanoStation 5AC Loco (NS-5ACL)

Kód zboží: NS-5ACL

Popis produktu:

NanoStation AC Loco AirMAX, výkon 13 dBi, typ antény: MIMO 2x2, venkovní, kmitočet 5 GHz. Rozhraní: 1x 100/1000 RJ-45 Kompletní popis

Dostupnost: 1 - 3 dny

Cena včetně DPH

1 297 Kč
Cena bez DPH
1 072 Kč

UBIQUITI NanoStation 5AC Loco (NS-5ACL)

Venkovní jednotka NanoStation AC Loco s revolučním poměrem cena/výkon, v novém designu a s podporou 802.11ac. Díky tomu dosahuje propustnosti až 450 Mbps. Ideální pro klientské jednotky nebo spoje Bod-Bod. Upgradujte síť s minimálními náklady!

NanoStation AC Loco je ve venkovním provedení a má integrované 13dBi (5GHz) s horizontální a vertikální polarizací (MIMO2x2). Pro vysoké přenosové rychlosti jednotka využívá modulaci 256QAM a TDMA protokol AirMAX pro dosažení nízkých latencí.

Umožňuje bezdrátový přístup na jednotku
NanoStation AC Loco je z druhé generace airMAX AC zařízení, které podporují bezdrátový přístup na jednotku a možnost nastavení v aplikaci UNMS pro mobilní zařízení. Aplikace UMobile (Android, iOS) pomáhá i se zaměřením spoje a výrazně tím urychlí jeho instalaci.

Intuitivní webové rozhraní
Webové rozhraní systému airOS 8 je intuitivní a zobrazuje konstelační diagram a průběh SNR v reálném čase. Jednotka podporuje režimy AP/klient v sítích Bod-MultiBod nebo Bod-Bod a módy router nebo bridge.

Vlastní 5GHz rádio
NanoStation AC Loco jako každé zařízení z řady airMAX AC má dedikované rádio pro kontinuální spektrální analýzu 5 GHz pásma. Obsahuje rovněž vylepšenou přepěťovou ochranu, která chrání zařízení proti elektrostatickému výboji. Součástí balení není napájecí PoE injektor.

Software s časem nabízí nové featury
Systém AirOS je neustále vylepšován, a proto doporučujeme vždy používat aktuální verzi, kterou stahujte na stránkách Ubiquiti v sekci Downloads. Zároveň je nutné zařízení provozovat v souladu s Všeobecným oprávněním pro pásmo 5 GHz, využívat funkci DFS a vyvarovat se použití frekvencí, které používají meteorologické radary tj. 5635 a 5645 MHz.

Klíčové vlastnosti
Vynikající řešení pro spojení klientských instalací typu bod - bod. Jednotka pracuje s kmitočtem 5 GHz v pásmu 802.11ac. Využívá anténu typu MIMO 2x2. Součástí zařízení je vylepšená přepěťová ochrana, která zabezpečuje systém před elektrostatickým výbojem.

Technické parametry :
Frekvenční rozsah (GHz): 5
Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 450
Rozhraní: RJ-45, WiFi
Počet portů RJ-45: 1
Access Point: Ano
Typ routeru: Access point, Klient
WLAN (Wifi) standardy: 802.11ac
Síla anténního signálu: 13 dBi
Šířka [mm]: 77,5
Výška [mm]: 179
Hloubka [mm]: 59,1
Kontaktní formulář