FOXcam

FOXcam RANGER CAMO CZ + 16GB SD-karta zdarma

Kód zboží: RANGER CAMO

Popis produktu:

Fotopast FOXcam RANGER, model 2018 přináší za skvělou cenu malou a přitom výkonnou fotopast. Technologie FOXmove zaručuje dlouhý dosah fotopasti a skvělou charakteristiku PIR čidla. Fotopast pracuje s rychlou dobou spouště 0,7 s, která ji předurčuje pro zabezpečení majetku. Kompletní popis

Dostupnost: 1 - 3 dny

Cena včetně DPH

2 490 Kč
Cena bez DPH
2 058 Kč

FOXcam RANGER CAMO CZ + 16GB SD-karta zdarma

16GB SD-karta zdarma

Fotopast FOXcam RANGER, model 2018 přináší za skvělou cenu malou a přitom výkonnou fotopast. Technologie FOXmove zaručuje dlouhý dosah fotopasti a skvělou charakteristiku PIR čidla. Fotopast pracuje s rychlou dobou spouště 0,7 s, která ji předurčuje pro zabezpečení majetku. O kvalitní snímky se postará technologie FOXraw, která minimalizuje šum nočních fotografií a zvyšuje kontrast a hloubku ostrosti denních snímků. Fotopast se může pochlubit nekonečnou smyčkou SD karty a funkcí časovače pro nastavení pracovní doby. Tyto funkce dělají z této malé fotopasti jedničku pro zabezpečení majetku!

Fotopast RANGER představuje velmi učinný nástroj pro ostrahu nemovitostí, automobilů, chat, domů, zahrad a jiných věcí.

Díky patentované technologii FOXmove disponují fotopasti FOXcam velmi dlouhým dosahem. Technologie má také vliv na rychlost spouště, která je pouhých 0,7 s. Díky technologii FOXmove jsou fotopasti FOXcam vhodné pro monitoring zvěře i pro ostrahu majetku! Při testování byly zjištěny rozdíly při srovnání běžných fotopastí 30 - 60 % v počtu pořízených fotografií.

FOXraw je technologie zvyšující kvalitu pořízených fotografií z C-MOS obrazového čipu. Technologie FOXraw zmenšuje šum nočních fotografií a přidává kontrast a berevnou hloubku denních fotografií. Technologie FOXraw dělá fotografie pestřejší. Hlavní výhodou této technologie je pořízení noční fotografie s velmi rychlou expozicí, která minimalizuje rozmazání pohybem.
FOXraw záruka kvality pořízených snímků
FOXraw

Technologie FOXraw zvyšuje kvalitu pořízených snímků. Díky vlastní obrazové technologii jsou pořízené snímky kontrasnější s menším šumem. Hlavní výhodou této technologie je pořízení noční fotografie s velmi rychlou expozicí, která minimalizuje rozmazání pohybem.


Jednoduché zaměření fotopasti na cíl
FOXcam zaměření fotopasti
Zaměření fotopasti nemůže být jednodušší. Po nainstalování fotopasti tuto zapneme do režimu nastavení. Jednoduše pořídíme manuálně snímek a zobrazíme jej na LCD. Podle potřeby uděláme korekci instalace. Vše je snadné a hlavně rychlé.

Fotopast je díky technologii FOXmove dostatečně rychlá, fotí s prodlevou 0,7 s. Tato rychlost fotopast předurčuje i pro nasazení na kratší vzdálenosti kolem 5 metrů!

Fotopast je díky technologii FOXmove dostatečně rychlá, navíc má úžasnou selektivitu, díky multizónové technologii PIR čidla FOXmove. Reaguje až do vzdálenosti 18 metrů.

Universální řešení pro ostrahu majetku i myslivost!

Hledáte fotopast vhodnou na ostrahu majetku a přemýšlíte, že ji budete používat i na monitoring zvěře? FOXcam splňuje ty nejpřísnější kritéria pro ostrahu majetku, ale i pro monitoring zvěře. Vlnová délka 940 nm neruší zvěř ani zloděje!

S časovačem můžete fotopast nastavit na určitou dobu. Tímto způsobem odfiltrujete snímky, o které nemáte zájem.

Chcete provozovat fotopast s dobíjecími bateriemi? Žádný problém! Fotopasti FOXcam plně podporuji dobíjecí baterie.


Specifikace:
tabulka vlastností: RANGER Vlastnost Hodnota
Dálkový ovladač NE
Podpora bezdrátových čidel NE
Neviditelný přísvit ANO
České menu ANO
Podpora GPRS (přenosy na email) NE
Dálková správa NE
GSM brána NE
Zobrazovací senzor CMOS senzor 5 megapixelů
Objektiv F=2.8mm/FOV (úhel záběru)=60°
Rozlišení fotografií 5MP/8MP/14MP
Rozlišení video 720p (1280x723)/VGA (640x483)
Časovač ANO
Paměť SD karta (8MB až 32GB)
Typ osvětlovací jednotky led-diodová (super svítívé diody 4ks)
IR blesk 12 metrů 940nm
Vzdálenost snímání PIR senzorů až 18m při 20C° normální citlivosti
Výdrž na bateriích až 3 měsíce
Počet možných odeslaných MSS/emailů 0 (neomezeně) - 99
Kontaktní formulář